Демидівський ліцей
фото гурток

 

Результати конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"(Київ)




 

 

 

 

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

 

 

 

Н А К А З

 

 

 

від 23.11.2017 р.                                 м. Київ                                              № 11-16                                 

                                                     

Про підсумки проведення  Всеукраїнського конкурсу  робіт юних фотоаматорів  

“Моя Україно!” (заочний)                                                                                                     

 

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.12.2016 № 1626 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік 23 листопада ц.р. були підведені підсумки Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів “Моя Україно!”.

На конкурс було представлено близько тисячі робіт з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської,

Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Києва.  

Відповідно до умов проведення та на підставі рішення журі

 

 

Н А К А З У Ю:

 

 

1. Нагородити дипломами Українського державного центру позашкільної освіти відповідних ступенів: 

У номінації „Архітектура”, (молодша група)

Дипломом І ступеня

Трапезник Поліну, вихованку Зачепилівського  районного  Будинку дитячої та юнацької творчості Харківської області за роботу «Нічний Кам’янець-Подільський»;

Панасович Соломію, вихованку Лицовицької ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівського району Закарпатської області за роботу «Замок перед грозою».

Дипломом ІІ ступеняеня

Дорожко Діану, вихованку ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 Торецької міської ради Донецької області за роботу «Церква Святого Миколая»;

Захарчука Дмитра, вихованця Станції юних техніків міста Славути Хмельницької області за роботу «Жертвам холокосту».  

Дипломом ІІІ ступеня

Колектив Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Кіровоградської області за роботу «Львівський оперний театр – окраса міста Лева»;

Проскурня Марію, вихованку Полтавського міського Центру позашкільної освіти за роботу «Святі місця Норвегії». У номінації „Архітектура”, (середня група)

Дипломом І ступеня

Тарасенко Ярославу, вихованку фотогуртка районного Будинку школяра Прилуцької районної ради за роботу «Рідна земля і в жмені мила;

Джурляка Андрія, вихованця Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «Старе місто».

Дипломом ІІ ступеня

Дудочкіну Альону, вихованку Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва за роботу «Львів»;

Кучеренка Олега, вихованця Енергодарського позашкільного закладу «Мала академія наук» Запорізької області за роботу «Святі гори»;

Сидорук Ларису, вихованку Теофіпольського районного Центру дитячої творчості Хмельницької області за роботу «Чернівецький університет». Дипломом ІІІ ступеня

Журавель Світлану, вихованку Кутковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Чемеровецького району Хмельницької області за роботу «Вулицями старого міста»;

Озеран Анну, вихованку позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси»  за роботу «Перспектива»;

Телегань Наталію, вихованку Тальнівського районного Будинку дітей та юнацтва Черкаської області за роботу «Тальнівський храм святих Петра і Павла»;

Кобаль Олександру, вихованку Берегівської гімназії Закарпатської області за роботу «Дубровнік»;

Скочка Володимира, вихованця ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 Торецької міської ради Донецької області за роботу «Закарпатські святині»;  

Литвина Тимура, вихованця комунального закладу “Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Черкаської обласної ради  за роботу «Місто на воді».

У номінації „Архітектура” (старша група)

Дипломом І ступеня

Белінську Наталію, вихованку Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва  за роботу «Святогірська Лавра»;

Шевчука Івана, вихованця Городницької ЗОШ І-ІІІ ст. НовоградВолинського району Житомирської області за роботу «Замкова гора».

Дипломом ІІ ступеня

Суслик Євгенію, вихованку Войнилівського Центру дитячої та юнацької творчості Івано-Франківської області за роботу «Душа»;

Нестерко Дашу, вихованку районного Будинку школяра Прилуцької районної ради за роботу «Замок синьої бороди»;  

Рафікову Кристину, вихованку ЗОШ № 120 І-ІІІ ст. міста Дніпра за роботу «Дивовижна архітектура Одеси»;

Дяк Катерину, вихованку Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1  Закарпатської області  за роботу «Хотинська краса»;

Крутій Аліну, вихованку Болехівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Івано-

Франківської області  за роботу «Різдвяна ніч»;

Луцьку Анну, вихованку НВК № 28 міста Дніпра за роботу «Різнобарв’я життя».

Дипломом ІІІ ступеня

Маслову Анну, вихованку Сєвєродонецької ССШ І-ІІІ ст. № 17 

Луганської області за роботу «Дивовижна архітектура»;

Царук Ольгу, вихованку Дубенської міської СЮТ Рівненської області за роботу «Куточок Італії»;

Дроздович Анастасію, вихованку коледжу електронних приладів міста Івано-Франківська за роботу «Вечірня».

У номінації „Репортаж” ( молодша група)

Дипломом І ступеня

Савич Тетяну, вихованку Рівненського міського центру творчості учнівської молоді  за роботу «Гамір шкільного життя»;

Дипломом ІІ ступеня

Стрільчука Арсена, вихованця Красилівського районного Будинку творчості дітей та юнацтва Хмельницької області за роботу «Футбол»;

Мажай Валентину, вихованку Горностаївського районного Будинку дитячої творчості Херсонської області за роботу «Маленька донечка».

Дипломом ІІІ ступеня

Дєдову Олександру, вихованку ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 міста Маріуполь Донецької області за роботу «Реготухи»;

Мостова Владислава, вихованця  Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської області за роботу «Уважна слухачка»;

Філімонову Тетяну, вихованку Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості Харківської області за роботу «Тепле сонечко»; Курінського Ярослава, вихованця Борзнянського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Чернігівської області за роботу «Малі гайдамаки»; 

Щеголеву Анну, вихованку районного Будинку школяра Прилуцької районної ради) за роботу «Борітеся – поборете!».

У номінації „Репортаж” (середня група)

Дипломом І ступеня

Петечинську Маргариту, вихованку Литичівського Центру творчості дітей та юнацтва Хмельницької області за роботу «Гарно ми відпочіваємо…»

Дипломом ІІ ступеня

Кривошеєнка Дениса, вихованця Тростянецького районного палацу дітей та юнацтва Сумської області за роботу «Fan Jumping»;

Кушніра Олександра, вихованця Красноградського районного центру позашкільної освіти Харківської області за роботу «Красноград – олімпійська надія»;

Мандзак Ірину, вихованку Любимивської сільської ЗОШ І-ІІІ ст. Нововоронцовського району Херсонської області за роботу «Бережемо пам’ять»;  

Джурляка Андрія, вихованця Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «На конкурсі»;

Івахненка Олександра, вихованця Дубровицького НВК «Ліцей-школа» Рівненської області за роботу «Яскраві спалахи радості».

Дипломом ІІІ ступеня

Долгіх Алісу, вихованку Маріупольського міського ліцею Донецької області за роботу «На віражу»;

Михеєнка Дениса, вихованця позашкільного закладу освіти «Станція юних техніків» Новгород-Сіверської міської ради за роботу «Росту козачкою»;  

Кузнєцова Ярослава, вихованця позашкільного закладу освіти «Станція юних техніків» Новгород-Сіверської міської ради за роботу «Перша таємниця»;

Воронову Анастасію, вихованку Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва за роботу «Наша гордість»;

Чикалову Маргариту, вихованку Херсонського державного будинку художньої творчості за роботу «Кісточки дружби».

У номінації „Репортаж” (старша група)

Дипломом І ступеня

Чіха Богдана, вихованця Парищенської ЗОШ І-ІІІ ст. Івано-Франківської області за роботу «Рафтінг – захоплення екстремалів»;

Дипломом ІІ ступеня

Вергун Діану, вихованку Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «День вишиванки»;

Гумницьку Нелю, вихованку Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді за роботу «Музикант»;

Савченко Аліну, вихованку Хлібодарівського НВК Волноваської районної ради Донецької області за роботу «Асса…».

Дипломом ІІІ ступеня

Козлову Анастасію, вихованку Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «Все вийде»;

Репенько Анастасію, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості міста Олександрії Кіровоградської області за роботу «Динаміка танцю»;

Вансовича Ігоря, вихованця Центру професійно-технічної освіти міста Житомира за роботу «Екстремали»;

Вергун Діану, вихованку Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «Папараці»;

Ряднову Анастасію, вихованку Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості Харківської області за роботу «Там, де можна заблукати серцем»;

Сарнавську Юлію, вихованку Головинського вищого професійного училища нерудних технологій Житомирської області за роботу “Ми за мир”. У номінації „Жанрове фото” (молодша група)

Дипломом І ступеня

Кубишкіну Євгенію, вихованку Красноградського районного Центру дитячої та юнацької творчості Харківської області вихованку за роботу «Я - дитина України»;

Ніконову Алісу, вихованку ЗОШ І-ІІІ ст.  № 2 Торецької міської ради Донецької області за роботу «Найкращі друзі»;

Макаревича Романа, вихованця Коломийської  ЗОШ № 1 імені В.Стефаника Івано-Франківської області за роботу «Великі мрії маленького чоловічка».

Дипломом ІІ ступеня

Чорноуса Мирослава, вихованця комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків" за роботу «Дорога в історію»;

Гладкову Катерину, вихованку Красноградського Центру позашкільної освіти Харківської області за роботу «Мій дідусь - кобзар»;

            Шабатуру     Віктора,      вихованця     Сахновщинської      станції             юних

натуралістів Харківської області за роботу «На сінокосі»;

Крупецьку Дарину, вихованку  Кременецького районного центру дитячої творчості Тернопільської області за роботу «Місто»;

Стрільчука Арсена, вихованця Красилівського будинку творчості дітей та юнацтва  Хмельницької області за роботу «Хто швидше»;

Потічко Соломію, вихованку Комунального навчального закладу 

"Центр дитячої та юнацької творчості"  Бережанської міської ради Тернопільської області за роботу «Блакитний сніг»;

Ушаньову Вероніку, вихованку Трифонівської ЗОШ І-ІІІ ст. Херсонської області за роботу «Сестрички осені».

Дипломом ІІІ ступеня

Терентьева Михайла, вихованця Тростянецького Палацу дітей та юнацтва Сумської області за роботу «Майбутній вікінг»;

Матвієнко Поліну, вихованку Центру дитячої творчості міста Балта Одеської області за роботу «Холодно»;

Аббаслі Закі, вихованця ЗОШ І-ІІІ ст.  № 3 міста Хуст Закарпатської області за роботу «Веселка над Хустом»;

Комлєву Алісу, вихованку Новотроїцької гімназії Херсонської області за роботу «Україночки - сестрички»;

Авдєєву Юлію, вихованку Токмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Запорізької області за роботу «Як на тому рушничкові»;

Михеєнка Олександра, вихованця позашкільного закладу освіти «Станція юних техніків» Новгород-Сіверської міської ради за роботу «Справжня дружба»;

Палаш Кароліну, вихованку Доброолександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Одеської області за роботу «А чим тут можна поживитись?»;

Ніконову Алісу, вихованку ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 міста Торецьк Донецької області за роботу «Найкращі друзі»;

Фоменко Тамілу, вихованку Олександрівського міського Будинку дитячої та юнацької творчості Кіровоградської  області за роботу «Перевтілення».

У номінації „Жанрове фото” (середня група)

Дипломом І ступеня

Говеря Наталію, вихованку ЗОШ І-ІІІ ст №  23 міста  Івано-Франківська  за роботу «Зустріч»;

Чернецьку Анастасію, вихованку Куликівського районного Центру позашкільної освіти Чернігівської області за роботу «Перший похід»;

Дудник Вікторію, вихованку Доброолександрівської сільської ЗОШ І-ІІІ ст. Одеської області за роботу «Лускунчики»;

Папету Івана, вихованця Рівненського міського Центру творчості учнівської молоді за роботу «Чекання».

Дипломом ІІ ступеня

Тибайкіну Тетяну, вихованку Подільської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4 Одеської області за роботу «Село і діти»;

Фестисова Олександра, вихованця Ізмаїльської СЮТ Одеської області за роботу «Перший рейс»;

Мельника Олександра, вихованця Сновської станції юних техніків Сновської міської ради за роботу «Справжні друзі».

Дипломом ІІІ ступеня

Биченко Марію, вихованку позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси» за роботу «Роздуми»;

Мігун Тетяну, вихованку ліцею с. Зимне Волинської області за роботу «Небо, весна і ми»;

Лебедь Вікторію, вихованку Южноукраїнського Будинку дитячої та юнацької творчості Миколаївської області за роботу «Дівчата з минулого в майбутнє»;  

Кошубу Володимира, вихованця Полтавського міського Центру позашкільної освіти за роботу «На полюванні»;

Пасічну Аліну, вихованку Красноградського районного Центру дитячої та юнацької творчості Харківської області  за роботу «Мій ласкавий та ніжний звір».

У номінації „Жанрове фото” (старша група)

Дипломом І ступеня

Волкову Анастасію, вихованку Волинського міського Центру науковотехнічної творчості учнівської молоді Волинської області за роботу

«Українська краса»;

Дипломом ІІ ступеня

Садичко Світлану, вихованку міської  СЮТ міста Миколаєва  за роботу «Незламний»;

Ягнюка Артема, вихованця Полтавського міського Центру позашкільної освіти за роботу «Спогади про війну»;

Мірошніченка Кирила, вихованця ПНЗ «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області за роботу «Дума про козацьку славу»;

Вагеник Валерію,  вихованку комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради»   за роботу «Норовливий»;

Юзвишину Дашу, вихованку Палацу творчості дітей та юнацтва міста Хмельницького за роботу «Гітаристка»;

Мінакову Тетяну, вихованку Будинку творчості учнів Миколаївського району Миколаївської області  за роботу «На хвилях адреналіну»;

Ігнатюк Тетяну, вихованку Іванківської міської СЮТ Київської області за роботу «Купальські красуні»;

Зозуляк Анастасію, вихованку міської СЮТ Тернопільської області за роботу «Дитяча турбота»;

Чернегу Анну, вихованку Ватутінської міської СЮТ Черкаської області за роботу «Довгоочікуване чекання»;

Шпака Данила,  вихованця Здолбунівської районної СЮТ Рівненської області  за роботу «Під мелодію дощу».

Дипломом ІІІ ступеня

Косарєва Володимира, вихованця Мукачівського ПТУ №3 Закарпатської області за роботу «Повернувся живим»;

Житкова Миколу, вихованця Центру науково-технічної творчості учнівської молоді  Волинської області  за роботу «Заради життя на землі»; Пшеничну Марію, вихованку гімназії № 4 ім. Модеста Левицького міста Луцька за роботу «На хвилях Світязя розквітла дівчини юної краса »;

Босенко Яну, вихованку Красноградського районного Центру дитячої та юнацької творчості Харківської області за роботу «Бабусі хата серед міста».

У номінації „Позажанрове фото” (молодша група)

Дипломом І ступеня

Шпира Данила, вихованця Трохимівського  навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Харківської області за роботу «Та де там ті педалі?».

Дипломом ІІ ступеня

Пузя Артура, вихованця Зеленівського НВК «ЗОШ І ст. Ясла-садка» Херсонської області з роботу «Герої поруч! Слава Героям!».

Дипломом ІІІ ступеня

Пасічник Ульяну, вихованку Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «В негоду»;

Пащук Дарину, вихованку Сокальської районної станції юних техніків Львівської області за роботу «Любі друзі».

У номінації „Позажанрове фото” (середня група)

Дипломом І ступеня

Шлапак Ангеліну, вихованку Нетішинського Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Хмельницької області за роботу «Гра світла і тіні».

Дипломом ІІ ступеня

Фадєєву Дарину, вихованку Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості Харківської області за роботу «Без верби і калини нема України»;

Ярославську Єлізавету, вихованку Київського Центру військовопатріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник» за роботу «Веселий клоун»;

Літвінова Лева, вихованця Дворічанської районної СЮТ Харківської області за роботу «Зараз буде гол !!!»;

Буланенко Ладу, вихованку комунального позашкільного навчального закладу «Центр туристично-краєзнавчої творчості Чернігівської районної ради Чернігівської області» за роботу «З Україною в серці».

Дипломом ІІІ ступеня

Сорохтея Романа, вихованця ОДЦНТТУМ міста Івано-Франківська за роботу «Лінії життя»;

У номінації  „Позажанрове фото”  (старша група)

Дипломом І ступеня

Пустовіт Валерію, вихованку Київського Центру військовопатріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник» за роботу «Контраст»;

Міхальченкову Альону, вихованку НВК «Школа-ліцей» Торецької міської ради  Донецької області за роботу «Краса поруч».

Дипломом ІІ ступеня

Ігнатюк Тетяну, вихованку Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області за роботу «Роздуми»;

Хименка Олександра, вихованця Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва за роботу «Дружня команда»;

Шубчик Вікторію, вихованку Білогірського Будинку творчості школярів Хмельницької області за роботу «Вечірній брейк-данс».

Дипломом ІІІ ступеня

Байцима Олега, вихованця  ЗОШ І-ІІІ ст.. № 79 міста Кривий Ріг Дніпропетровської області за роботу «Арт-Україна»;

Зінченко Анну, вихованку Київського Палацу дітей та юнацтва за роботу «Янгол у роздумах»;

Бакай Дар’ю, вихованку Мелітопольської гімназії № 10 Запорізької області за роботу «Я – україночка!»;

Ємця Миколу, вихованця районного Будинку для дітей та юнацтва смт. Липова Долина Сумської області за роботу «Життя прожити - не поле перейти»;

Вінніченко Соню, вихованку Київського Палацу дітей та юнацтва за роботу «Знайди про що помовчати»;

Перепелицю Сергія, вихованця вищого професійного училища № 2 міста Херсона за роботу «Перетягування».

У номінації „Натюрморт” (молодша група)

Дипломом І ступеня

Гайович Поліну, вихованку Буштинської гімназії-інтернату Тячівського району Закарпатської області за роботу «Бабусина грядка»;

Головчицького Артема, вихованця Дубенського районного Будинку учнівської молоді Рівненської області за роботу «Українські смаколики».

Дипломом ІІ ступеня

Ковпака Назара, вихованця гімназії № 1 міста Тростянець Сумської області за роботу «Натюрморт»;  

Соломко Вікторію, вихованку комунального позашкільного  навчального закладу «Станція юних техніків»  Дніпровської міської ради за роботу «Осінній натюрморт»;

Дипломом ІІІ ступеня

Гєнову Кароліну, вихованку Бердянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Запорізької області за роботу «Осінній натюрморт»;  

Барана Нікиту, вихованця комунального позашкільного навчального закладу «Центр туристично-краєзнавчої творчості Чернігівської районної ради Чернігівської області» за роботу «Тарілка з персиками»;

Лук’янчука Олексія, вихованця СЮТ міста Славути Хмельницької області за роботу «Символи України».

У номінації „Натюрморт”  (середня група)

Дипломом І ступеня

Чудика Нікіту, вихованця Печенізького районного Центру дитячої та юнацької творчості Харківської області за роботу «Щедроти осені»;

Панасюк Яну, вихованку Демидівського районного НВК Рівненської області за роботу «Ретро».

Дипломом ІІ ступеня                                                                                                      

  Годованюка Владислава, вихованця Гайсинської районної СЮТ 

Вінницької області за роботу «Горіхи»;  

 Бурмістрову Вероніку, вихованку Бородянського районного Центру дитячої та юнацької творчості  за роботу «Яблучний спас»;

Биченко Марію, вихованку комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради»  за роботу «Кольори осені»;

Маяцьку Дар*ю, вихованку КЗ «Станція юних техніків м. Слов’янськ»

Донецької області за роботу «Яскраві барви»;

 Рулу Наталію, вихованку Центру дитячої та юнацької творчості міста

Шепетівки Хмельницької області за роботу «Ромашковий вечір».                                 

Дипломом ІІІ ступеня

Довгань Карину, вихованку Гайсинської районної СЮТ  Вінницької області за роботу «Шипшина»;

Мейсарош  Ярославу, вихованку Іршавської СЮТ Закарпатської області за роботу «Вітаміни нас врятують…»;

Завацьку Аліну, вихованку Новогуйвинської гімназії Житомирської області за роботу «Ягідна елегія»;

Чумаченко Валентину, вихованку ЗОШ № 30 міста Херсона за роботу «Щедрий пеньок»;

Балуцьку Євгенію, вихованку комунального позашкільного  навчального закладу «Станція юних техніків»  Дніпровської міської ради за роботу «Флізаліс»;

Ліньова Кирила, вихованця ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 міста Приморська Запорізької області  за роботу «Смачний сніданок».

У номінації „Натюрморт”  (старша група)   

Дипломом І ступеня

Прокопець Юлію, вихованку Донецького обласного центру науковотехнічної творчості дітей та юнацтва за роботу «Дари осені»;

Вергун Діану, вихованку Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «Світло, тінь, фактура».

Дипломом ІІ ступеня

Кондратюка Едуарда, вихованця Кременецького ліцею ім. Уласа Самчука Тернопільської області за роботу за роботу «Зустріч з музою»;

Сергієнка Костянтина, вихованця СЮТ Кіровоградської міської ради за роботу «Сімейні традиції»;

Ряднову Анастасію, вихованку Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості Харківської області за роботу «Осінні барви»;

Вергун Діану, вихованку Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «Все минає».

Дипломом ІІІ ступеня

Улитича Михайла, вихованця Діанівської ЗОШ І-ІІІ ст. Волноваського району Донецької області за роботу «Фарби осені»;

Терещенко Тетяну, вихованку ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 міста Каховки Херсонської області за роботу «Дарунки осені»;

Обухівську Богдану, вихованку Львівського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «Чертоги розуму»;

Курина          Бориса,       вихованця   Межигірського районного   Центру позашкільної освіти Закарпатської області за роботу «Дари осені».

У номінації „Пейзаж”  ( молодша група)

Дипломом І ступеня

Цюпу Христину, вихованку Богородичанського районного центру дитячої та юнацької творчості Івано-Франківської області за роботу «Сонце заходить, гори чорніють…»;

Медведєву Ксенію, вихованку Чугуївського Будинку дитячої та юнацької творчості Харківської області за роботу «Розквітнув ранок, зазорів…»;

Єременко Софію, вихованку Охтирського міського Центру позашкільної освіти за роботу «Тиха заводь»;

Пасічник Уляну, вихованку Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «Сонячний ранок»;

Катрич Ростислава, вихованця Богородчанського районного Будинку дитячої творчості Івано-Франківської області за роботу «Перед грозою»;

Коваленка Дениса, вихованця Великомотовилівського навчальновиховного об’єднання ЗОШ І-ІІІ ст. Фастівського району Київської області за роботу «У долині село лежить…»;

Дипломом ІІ ступеня

Матроша Валерію, вихованку Бродецького ЗНВК І-ІІІ ст. Козятинського району Вінницької  області за роботу «Літній час»;

Разінькову Камілу, вихованку Мартівської ЗОШ І-ІІІ ст. Печенізької районної ради Харківської області за роботу «Шляхами історії села до духовності»;

Гойніка Богдана, вихованця Тульчинського центру  науково-технічної творчості учнівської молоді Вінницької області за роботу «Теплий вечір»;

Бєлих Єлизавету,  вихованку Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області за роботу «Навкруги все стало білим».  

Дипломом ІІІ ступеня

            Проскурня     Марію,     вихованку     Полтавського     міського            центру

позашкільної освіти Полтавської області за роботу «Гора тролів»;

Попову Катерину, вихованку станції юних техніків Носівської міської ради) за роботу “Земля вечеряє сонцем”;

Терьохіну Євгенію, вихованку Сиваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Новотроїцького району Херсонської області за роботу «Карпатські схили»; Малюжонок Ольгу, вихованку Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст. Нововоронцовського району Херсонської області за роботу «Веселка після зливи»;

Білай Рената, вихованця ліцею НВК «Ліцей-школа №14» м. Маріуполь Донецької області за роботу «Морський настрій»;

Шпортко Софію, вихованку Первомайського Будинку дитячої та юнацької творчості  Харківської області за роботу «Рожеве солоне озеро»;

Маченика Івана, вихованця ЗОШ І-ІІІ ст. Торецької міської ради Донецької області за роботу «Зелена казочка».

У номінації „Пейзаж” (середня група)

Дипломом І ступеня

Снежинську Тетяну, вихованку комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» за роботу “моя природа”;

Котик Тетяну, вихованку Славутського районного  Будинку дитячої та юнацької творчості Хмельницької області за роботу «Світає»;

Джурляка Андрія, вихованця Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «Весна».

Дипломом ІІ ступеня

Дудочкіну Альону, вихованку Донецького обласного центру науковотехнічної творчості дітей та юнацтва  за роботу «Серед природи»;

Щербину Анну, вихованку Сиваської ЗОШ №1 Новотроїцького району Херсонської області за роботу «Межигір’я»;

Морозову Вікторію, вихованку Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  за роботу «Зимова насолода»; Кузьмич Анну, вихованку Надвірнянської районної СЮТ Івано-

Франківської області за роботу «Дорога»;

Шпес Олександру, вихованку Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. №23 за роботу «Там за туманами…».

Дипломом ІІІ ступеня  

Анфілатову Анастасію, вихованку Донецького обласного центру науково-технічної творчості  дітей та юнацтва за роботу «Весняний бурелом»;

Багінську Анну, вихованку Новогуйвинської гімназії Житомирського району Житомирської області за роботу «Українська праматір»;

Долгіх Алісу, вихованку Маріупольського міського ліцею Донецької області за роботу «Вельвет»;

Пономаренка Володимира, вихованця Одеського центру дитячої та юнацької творчості «Промінь» за роботу «Літній ранок на річці»;

Романюка Юрія, вихованця ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Івано-Франківської області за роботу «Нічний Буковель»;

Ткаченко Мілану, вихованку Донецького обласного центру науковотехнічної творчості дітей та юнацтва за роботу «Захід у лісі».

У номінації „Пейзаж” (старша група)

Дипломом І ступеня

Вергун Діану, вихованку Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «Світанок над Збручем»;

Чмуневич Анну, вихованку Бережківської ЗОШ І-ІІІ ст. Дубровицького району Рівненської області за роботу «Ранок у лузі»;

Зінченко       Анастасію,       вихованку      Дворічнокутянської      ЗОШ                            І-ІІІ

Дергачівського району Харківської області за роботу «Літній ранок»;

Неліпу Ольгу, вихованку Херсонського фотоклубу «Супутник» Херсонського міського Центру позашкільної роботи за роботу «Херсонська осінь»;

Майданович Дар’ю, вихованку, Городницької ЗОШ І-ІІІ ст. Новоград-

Волинського району Житомирської області за роботу «Чисті джерела»;  Коновалюк Христину, вихованку ЗОШ № 3 міста Івано-Франківська за роботу «Світанок».

Дипломом ІІ ступеня

Грабара Святослава, вихованця Коломийського навчально-виробничого центру творчості учнівської молоді Івано-Франківської області за роботу

«Чудо природи»;

Биць Дарину, вихованку міської СЮТ міста Миколаєва за роботу «Туман»;

Малишенка Богдана, вихованця Київського Палацу дітей та юнацтва за роботу «Київська осінь»;

Ярка Катерину, вихованку ЗОШ І-ІІІ ст. № 36 міста Запоріжжя за роботу «Рідне місто»;

Боміс Інгу, вихованку Новомиколаївського районного Центру дитячої та юнацької творчості Запорізької області за роботу «Дністровський ранок»;

Ремович Раду, вихованку ЗОШ І-ІІІ ст. № 40 міста Запоріжжя за роботу «Острів Байди»;

Ряднову Анастасію, вихованку Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості Харківської області за роботу «Знову осінь прийшла в наш дім»;

Ступака Захара, вихованця Будинку творчості школярів міста Полонне Хмельницької області за роботу «Осіння соната»;

Себежка Олександра, вихованця Київського Палацу дітей та юнацтва за роботу «Ах, літо !»;

            Шахова    Владислава,     вихованця    ПТУ    №    16    міста       Коростеня

Житомирської області за роботу «Поліські краєвиди»;

Терещенко Тетяну, вихованку ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 міста Каховки

Херсонської області за роботу «Перші морози»;

            Беркещука     Володимира,     вихованця     Коломийського         навчально-

виробничого центру творчості учнівської молоді Івано-Франківської області за роботу «В Карпатах».

Дипломом ІІІ ступеня

Лемака Дмитра, вихованця  Свалявського професійного будівельного ліцею Закарпатської області за роботу «Захід сонця»;

Мороза Андрія, вихованця гімназії № 47 міста Запоріжжя за роботу

«Вечірнє Запоріжжя»;

Захарченка Григорія, вихованця Київського Палацу дітей та юнацтва за роботу «Зупинка осінь»;

Машкіну Олесю, вихованку ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 Торецької міської ради Донецької області за роботу «Українські степи»;

Бондарчука Андрія, вихованця Житомирського міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «Дорога в майбутнє»;

Косенко Дарину, вихованку Одрадівського НВК Первомайського району Харківської області за роботу «Одрадівські краєвиди»;

Гаврилюк Христину, вихованку юридичного коледжу ім. В.Стефаника міста Івано-Франківська за роботу «Краєвиди Закарпаття»;

Чоса Андрія, вихованця Будинку дитячої та юнацької творчості міста Кузнецовська Рівненської області за роботу «Краса моєї землі»;

Маліцького Володимира, вихованця Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді за роботу «Надвечір’я»;

Сторожук Ірину, вихованку Гайсинської СЮТ Вінницької області за роботу «В полі».

У номінації „Флора-фауна”,  (молодша група)

Дипломом І ступеня

 Межерицького Максима, вихованцю Коломацького НВК ім.І.Є.Єгорова Харківської області за роботу «Їжачок»;

Клецова Семена, вихованця спеціалізованої школи №3 м.Маріуполь Донецької області за роботу «Весна»;

Комлєву Вероніку, вихованку Охтирського міського Центру позашкільної освіти Сумської області за роботу «Ящірка».

Дипломом ІІ ступеня

Данильцева   Радіка,        вихованця   Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д.Чайки Миколаївської міської ради за роботу «Прогулянка»;

Курінського Ярослава, вихованця Борзнянського районного будинку дитячої та юнацької творчості Чернігівської області за роботу «Жених            і три покоління будяків»;

Пилипко Наталію, вихованку Горностївського районного Будинку дитячої творчості Херсонської області за роботу «Неочікувано!».

Дипломом ІІІ ступеня

Пасічник Ульяну, вихованку Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «До оселі»;

Пономаренко Аліну, вихованку Донецького обласного Центру  технічної творчості дітей та юнацтва за роботу «Спокій»;

Скафа Софію, вихованку Охтирського міського Центру позашкільної освіти Сумської області за роботу «Мешканці річки»;

Беха Михайла, вихованця Броварського Палацу творчості дітей        та юнацтва Київської області за роботу «Омелюх».

У номінації „Флора-фауна”,  (середня група)

Дипломом І ступеня

Каліша Олександра, вихованця Костопольського Центру творчості та комп’ютерних технологій  Рівненської області за роботу «А добавка?...»;

Скрипник Софію, вихованку Харківської міської СЮТ за роботу «Лебеді»;

Мазуренка Іллю, вихованця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Хмельницької області за роботу «Білочка».

Дипломом ІІ ступеня

Зелінського Данила, вихованця Сєвєродонецької СЮТ Луганської області за роботу «Лісовий пустун»;

            Дахна     Костянтина,     вихованця     Шибиринівської     ЗОШ І-ІІІ            ст.

Чернігівської області за роботу «Почекаю ніч – і на піч»;

Грицькову Аліну, вихованку Олександрівської сільської ЗОШ І-ІІІ ст. Новотроїцького району Херсонської області за роботу «Крижана красуня»;

Джурляка Андрія, вихованця Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «Призер».

Дипломом ІІІ ступеня

Собчук Анастасію, вихованку Васильківської станції юних натуралістів Київської області за роботу «Битва гладіаторів»;

Татаренка Ярослава, вихованця Дворічанського районного Центру дитячої та юнацької творчості Харківської області за роботу «Трофей»;

Литвина Тимура, вихованця  комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради»  за роботу «Енштейн»;

Вовк Данила, вихованця Київського Палацу дітей та юнацтва за роботу «Лебедине озеро»;

Хорольську Дарину, вихованку Великобілозерської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Запорізької області за роботу «Павичеве око». У номінації „Флора-фауна”,  (старша група)

Дипломом І ступеня

Крук Анну, вихованку Войнилівського Центру дитячої та юнацької творчості Івано-Франківської області за роботу «Перший сніг».

 

Дипломом ІІ ступеня 

Матвієнко Карину, вихованку Печенізького районного Центру дитячої та юнацької творчості Харківської області  за роботу «Вусатий полосатий»;

Приходька Юрія, вихованця ПТУ № 16 міста Коростеня Житомирської області  за роботу «Жива весна»;

Терещенко Тетяну, вихованку ЗОШ №   2 міста Каховки  Херсонської області за роботу «Друзі»;

Харишук Катерину, вихованку станції юних техніків міста Умані Черкаської області за роботу «Серйозний погляд»;

Трухтанову Анастасію, вихованку ЗОШ № 6 міста Харкова за роботу «Канікули»;

Соколика Олександра, вихованця Енергодарського ліцею Запорізької області за роботу «Чарівна бабка».

Дипломом ІІІ ступеня

Крук Анну, вихованку Войнилівського Центру дитячої та юнацької творчості Івано-Франківської області за роботу «Весна прийшла»;

Сипливу Марину, вихованку Центру дитячої творчості Бобровицької районної ради за роботу «На пасовищі»;

Вергун Діану, вихованку Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «Химерна поза»;

Ковальського Степана, вихованця Заліщицького міського Центру науково-технічної творчості школярів Тернопільської області  за роботу «Мурка»;

Ярка Катерину, вихованку ЗОШ І-ІІІ ст. № 36 міста Запоріжжя за роботу

«Поезія в конях».

У номінації „Фото-Аdobe Photoshop”, (молодша група)

Дипломом І ступеня

Бідну Ірину, вихованку Новоушицького Будинку дитячої творчості

Хмельницької області за роботу «Живи яскраво!»;

Дипломом ІІ ступеня

Бунь Інну, вихованку Крижопільського районного Будинку школярів 

Вінницької області за роботу «Жіночий характер»;

Дипломом ІІІ ступеня

Гойніка Андрія, вихованця Тульчинського Центру технічної творчості учнівської молоді Вінницької області за роботу «В польоті»;

Богдана Віталія, вихованця Мукачівської гімназії № 1 Закарпатської області за роботу «Це моя Батьківщина – моя Україна».

У номінації „ Фото-Аdobe Photoshop ”, (середня група)

Дипломом І ступеня

Довгань Сніжану, вихованку Гайсинської СЮТ Вінницької області  за роботу «Загублене місто»;

Дипломом ІІ ступеня

Жиленка Олексія, вихованця СЮТ міста Суми за роботу «Мрійник»;  

Козолуп  Соломію, вихованку Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва за роботу «Природа попереджає»;

Жмаку Володимира, вихованця районного Будинку школяра Прилуцької районної ради за роботу «Нехай ніхто не половинить. Твоїх земель не розтина…».

Дипломом ІІІ ступеня

Дяченко Тетяну, вихованку Волноваського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Донецької області за роботу «Священна квітка - тюльпан»;

У номінації „ Фото-Аdobe Photoshop ”,  (старша група)

Дипломом І ступеня

Буш Діану, вихованку позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси» за роботу «Загублений світ»;

Янчук Ладу, вихованку Безіменської ЗОШ І-ІІІ ст. Козятинського району Вінницької області за роботу «Фея».

Дипломом ІІ ступеня

Зварич Олександру, вихованку Новоушицького Будинку дитячої та юнацької творчості  Хмельницької області за роботу «Одвічна боротьба»;

Пустовіт       Валерію,     вихованку   Київського Центру військовопатріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник» за роботу «Halloween»;  

Маяцьку Дар*ю, вихованку КЗ «Станція юних техніків м.Слов’янськ» Донецької області за роботу «Протистояння».

Дипломом ІІІ ступеня

Вагеник Валерію, вихованку позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси» за роботу «Час»;

Ошовську Вікторію, вихованку Крижопільського районного Будинку школярів за роботу «Море по коліно»;

Порохнявец Наталію, вихованку Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «Що, де, коли?»;

Лука Юлію, вихованку ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 міста Мирнограду Донецької області за роботу «Чарівність Української вроди»;

Скрипник Яну, вихованку Богородичанського районного Будинку             дитячої  та  юнацької творчості Івано-Франківської області за роботу «Метелик».

У номінації „Портрет”, (молодша група)

Дипломом І ступеня

            Федоренка    Тараса,    вихованця    Куликівського    районного            Центру

позашкільної освіти Чернігівської області за роботу «Рибак»;

Попову Алісу, вихованку ЗОШ І-ІІІ ст. №3 міста Маріуполя Донецької області за роботу «Справжня україночка»;

            Гурського     Олександра,     вихованця     Вербовецької     ЗОШ               І-ІІ                  ст.

Шепетівського району Хмельницької області за роботу «Автопортрет».

Дипломом ІІ ступеня

Зайвого Давида, вихованця Бузької ЗОШ І-ІІІ ст. Вознесенського району

Миколаївської області за роботу «Мила маленька дівчинка з кроликом»; Сунгаївського Єлізара, вихованця Гризинської ЗОШ І-ІІІ ст. Коростенського району Житомирської області за роботу «Smile, pleas»; Лисенко Ганну, вихованку ЗОШ № 1 міста Запоріжжя за роботу «Писанкарка».

Дипломом ІІІ ступеня

            Щербініна     Дмитра,     вихованця     Олександрівської     міської             СЮТ

Кіровоградської області за роботу «Просто красуня:»;

Філімонову Тетяну, вихованку Дворічанської СЮТ Харківської області за роботу «Тепле сонечко»;

Дробот Анастасію, вихованку Херсонського фізико-технічного ліцею

Херсонської міської ради за роботу «Подружки»;

Чумака Андрія, вихованця Бердчівського вищого професійного училища             Житомирської області за роботу «Два обличчя, як два колосочка: стигле колосся і маленьке зернятко…»;

Курініну  Анастасію, вихованку Білоцерківської гімназії № 2 Київської області за роботу «Кадет»;

Урядку Людмилу, вихованку Івано-Франківського обласного центру НТТУМ за роботу «Мить»;

Колодія Олега, вихованця Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді  за роботу «Віка»;

Бігайло Софію, вихованку Львівського обласного центру НТТУМ за роботу «Львівський пан»;

Кирієвського Даміра, вихованця позашкільного комунального закладу «Дніпропетровський обласний    центр          науково-технічної     творчості    та інформаційних технологій учнівської молоді» міста Дніпра за роботу «Мій новий імідж»;

Василенко Анну, вихованку Сахновщинського районного БДЮТ

Харківської області за роботу «Україночка»;  

Ветрова Святослава, вихованця Комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків"  за роботу «Портрет друга»;

Вакуленко Вікторію, вихованку районного Будинку  школяра Прилуцької районної ради Чернігівської області за роботу «Сонечка частинка»;

Мірошника Олексія, вихованця ЗОШ №15 міста Сєвєродонецька Луганської області за роботу «Промінчик дитинства».  

У номінації „Портрет”, (середня група)

Дипломом І ступеня

Касянчук Катерину, вихованку Демидівської навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» Рівненської області за роботу «Парний портрет»;

Шинкляр Вікторію, вихованку Комунального навчального закладу  "Центр дитячої та юнацької творчості"  Бережанської міської ради Тернопільської області за роботу «На порозі весни»;

Сидорака Захара, вихованця Бучацького районного центру дитячої та юнацької творчості "Сузір’я" Тернопільської області за роботу «З Україною в серці».

Дипломом ІІ ступеня

Мазур Тетяну, вихованку Овідіопольського НВК Одеської області за роботу «Мислитель»;

Бондар Марину, вихованку Новогуйвинської гімназії Житомирської області за роботу «Дитяча закоханість»;

            Отрошко     Дар’ю,     вихованку     Старобілоуської     ЗОШ   І-ІІІ              ст.

Черніго(і)вської області за роботу «Очі-дзеркало душі»;

Фастовець Анастасію, вихованку станції юних техніків міста Миколаєва за роботу «Потяг часу»;

Реву-Шестакова Данила, вихованцю Стецьківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Сумської  області за роботу «Думи, мої думи…»;

Дипломом ІІІ ступеня  

Бабченка Єгора, вихованця Волноваського районного будинку дитячої та юнацької творчості Донецької області за роботу «Люба сестричка»;

Риндзака  Антона, вихованця Будинку дитячої та юнацької творчості міста Болехів Івано-Франківської області за роботу «Портрет дівчини»;

Федоренко Ніку, вихованку Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської Черкаської обласної ради» за роботу «Портрет юнака»;

Фастовець Анастасію, вихованку станції юних техніків міста Миколаїва за роботу «Задумався»;

Мігун Тетяну, вихованку сільського ліцею села Зимне Волинської області за роботу «Я - весна»;

Копко Вадима, вихованця Кременецького районного Центру дитячої творчості Тернопільської області за роботу «Малеча»;

Умму Василя, вихованця  Ківерцівського Центру дитячої та юнацької творчості Волинської області за роботу «Молитва»;

Оліфера Максима, вихованця Деснянського позашкільного навчального закладу «Центр творчості дітей та юнацтва» за роботу «Репортажний портрет».  

У номінації „Портрет”, (старша група)

Дипломом І ступеня

Поліщука Антона, вихованця Кагарлицького районного Центру дитячої та юнацької творчості Київської області за роботу «Тіні забутих предків»;

 Вергун Діану, вихованку Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «Мудрість»;

Кустову Анастасію, вихованку спеціалізованої школи-колегіуму № 51 міста Херсону за роботу «Мавка»;

Терещенко Тетяну, вихованку ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 міста Каховки Херсонської області за роботу «Покоління»;

Дягілева Іллю, вихованця Чугуївського районного Центру дитячої та юнацької творчості Харківської області за роботу «Україна – це я!».

Дипломом ІІ ступеня

Верес Вадима, вихованця Красилівського професійного ліцею Хмельницької області за роботу «Українська врода – гордість всього роду!»;

Брошко Вікторію, вихованку Червоноградської станції юних техніків Львівської області за роботу «Красуня»;

Клетьонкіну Юлію, вихованку Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості Харківської області за роботу «Осінні барви Буковини»;

Філімонова Олексія, вихованця ЗОШ І-ІІІ ст.. № 10 Торецької міської ради Донецької області за роботу «Розчарування»;

Коровченко Ірину, вихованку Чернігівського обласного центру науковотехнічної творчості учнівської молоді за роботу «Літні обійми»;

Прокопів Анну, вихованку Калуського районного Центру науковотехнічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської області за роботу

«Незнайомка»;

Вовк Марину, вихованку Чернігівського обласного центру науковотехнічної творчості учнівської молоді за роботу «Віяння Весни»;  

Кормича Лева, вихованця Рівненського міського Центру творчості учнівської молоді за роботу «Мить погляду»;

Вергун Діану, вихованку міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді міста Кам’янець-Подільска Хмельницької області за роботу «Мудрість»;

Дипломом ІІІ ступеня

Антонюк Оксану, вихованку ПТУ № 4 міста Бердичіва Житомирської області за роботу «Літнє моє сонечко, доня моя, донечка»;

Мельник Ірину, вихованку Будинку творчості учнів Миколаївської районної ради Миколаївської області за роботу «Ангеліна»;

Загайну Світлану, вихованку комунального позашкільного навчального закладу «Коропський районний центр дитячої та юнацької творчості» Коропської районної ради за роботу «Гармоніст»;

Терещенко Тетяну, вихованку ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 міста Каховки Херсонської області за роботу «Козак»;

Оленченка Гліба, вихованця Ніжинської СЮТ Чернігівської області за роботу «Дівчина».

У номінації „Макрофото”, (молодша група)

Дипломом І ступеня

Пирожок Анну, вихованку Шепетівського Центру дитячої та юнацької творчості Хмельницької області за роботу «Погляд бедрика»;

Попову Катерину, вихованку станції юних техніків Носівської міської ради за роботу «Зимова казка»;

Аверіна Максима, вихованця Курилівської ЗОШ І-ІІ ст. Купянської міської ради Харківської області за роботу «Равлику-равлику, де ти бував?»;

Стандрет Христину, вихованку Комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків" за роботу «Павуче царство».

Дипломом ІІ ступеня

Тітову Марію, вихованку спеціалізованої школи І-ІІ ст. № 3 м.Маріуполя Донецької області за роботу «Вранці»;

Ксензика Дениса, вихованця станції юних техніків № 3 Слобідського району Харківської міської ради за роботу «Чудо природи».

Дипломом ІІІ ступеня

Сінчурова Дениса, вихованця КЗ «Станція юних техніків м. Слов’янськ» Донецької області, за роботу «Тонка справа будівельника»;

Тихонову Вероніку, вихованку ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Торецької міської ради Донецької області за роботу «Павучок»;

Налису Валентину, вихованку Скибинецького навчально-виховного обєднання «ЗОШ І-ІІ ст.-дитячий садок» Тетіївського району Київської області за роботу «Диво природи».

У номінації „Макрофото”, (середня група)

Дипломом І ступеня

Джурляка Андрія, вихованця Кам’янець-Подільського міського  центру науково-технчної творчості учнівської молоді Хмельницької області за роботу «Метелики»;

Мицька Мартіна, вихованця ЗОУНТТУМ міста Ужгорода за роботу «М’яка посадка»;

Дабіжа Марію, вихованку Київського Палацу дітей та юнацтва за роботу «Метелик»;

Вовк Руслану, вихованку Томаківської ЗОШ №2 Дніпропетровської області за роботу «У весни свої акорди»;

Мурляна Дмитра, вихованця Криничанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Дніпропетровської області;  

Котик Тетяну, вихованку Славутського районного будинку дитячої та юнацької творчості Хмельницької області за роботу «Спокусливий погляд»;

Толбас Марію, вихованку Покровської районної станції юних техніків

Криворізької міської ради Дніпропетровської області за роботу

«Запрошую на танець»;  

У номінації „Макрофото”, (старша група)

Дипломом І ступеня

Оленченка Гліба, вихованця Ніжинської станції юних техніків Чернігівської області за роботу «Муха з бусинкою»;

Чаруту Юрія, вихованця Світловодської ЗОШ № 2 Світловодської міської ради Кіровоградської області за роботу «Гармонія природи»; Закревську Анастасію, вихованку  «Вище професійне училище» державного технологічного університету  міста Житомира за роботу «Гусіньмандрівниця»;

Поддубну Анастасію, вихованку КЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості Кальміуського району» м. Маріуполь Донецької області за роботу «Роса»;

Пономаренко Валерію, вихованку позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси» за роботу «Відпочинок на сонечку»;  

Бровду Ірину, вихованку ЗОШ І-ІІІ ст.. № 45 м.Кривого Рогу   Дніпропетровської області за роботу «Секунда краси».

Дипломом ІІ ступеня

Константінова Сергія, вихованця Комунального закладу «Маріупольський міський ліцей» Донецької області за роботу «Життя мателика»;

Кашубу Володимира, вихованця Полтавського міського  центру позашкільної освіти Полтавської міської ради за роботу «Витівки природи»;

Дудочкіну Альону, вихованку Донецького обласного центру технічної творчості  дітей та юнацтва за роботу «Зимова казка»;

Хабленка Євгенія, вихованця Сумської районної станції юних техніків міста Суми за роботу «Гра світла і тіні»;

Фесенка Станіслава, вихованця Борзнянського районного будинку дитячої та юнацької творчості Чернігівської області  за роботу «Чекання»; 

Туцького Олександра, вихованця Комунального навчального закладу 

"Центр дитячої та юнацької творчості"  Бережанської міської ради Тернопільської області за роботу «І пам'ять серця береже…»;

Чернієвського Валентина, вихованця Будинку творчості школярів Полонської об’єднаної територіальної громади Хмельницької області за роботу «Я люблю ромашки»;

Шостенко Катерину, вихованку Трифонівсьої ЗОШ І-ІІІ ст. Великоолександрівського району Херсонської області за роботу «Контакт.Запалення.Шасі.До польоту готовий»;

Тимофєєву Наталію, вихованку Роздорської ЗОШ Синельниківського району Дніпропетровської області за роботу «Аленький цветочек»;

Лимарчука    Олексія,      вихованця   Житомирського міського     центру науково-технічної творчості учнівської молоді за роботу «Мохнач»;

Дипломом ІІІ ступеня

Бих Катерину, вихованку Рябинівської ЗОШ І-ІІ ст. Кириківської селищної ради Сумської області за роботу «Чудо природи»;

            Андрющенко     Вікторію,     вихованку     Сергіївської     ЗОШ                 І-ІІ                   ст.

Новотроїцького району Херсонської області за роботу «Танець»;

Папету Івана, вихованця  Рівненського міського  центру творчості учнівської молоді за роботу «Колючка-злючка»;

Сирову Вероніку, вихованку Красноградського районного Центру дитячої та юнацької творчості Харківської області за роботу «Модель»;

Шаркевич Анастасію, вихованку Кременецького центру дитячої творчості Тернопільської області за роботу «Фантастика»;;

Маяцьку Дар’ю, вихованку КЗ «Станція юних техніків м.Слов’янськ» Донецької області за роботу «Маска природи».

2. Контроль  за  виконанням  наказу  покласти  на  заступника директора – Педоренко О.В.

 

 

Директор                                                                                                Г. А. Шкура



Создан 04 ноя 2018